Gothic

14. července 2008 v 13:24 | Punkier
Co to vůbec Gothic je? Gothic jsou lidé se specifickým způsobem života, oblékáním, líčením, myšlením, stylem hudby, poezií. Jejich součástí je tajemno, umění s nádechem smrti a záliby v hřbitovech. Říká se, že slovo Gothic pochází z anglického slova ghost, tedy duch, ale to není jisté, protože se všude říká a píše něco jiného.
Většina lidí pohled na svět gothic lidí nechápe a odsuzuje je i když nemá důvod. Lidé si říkají jak jsou gothic šílení apod., ale proč?? Mají k tomu snad nějaký důvod?? Asi nemají, že?? Tak proč to dělají? Nevím, to se asi nikdy nedozvíme.
Gothika je způsob,jak být sám sebou. Gothic lidé nalézají krásu v tom, co ostatní berou jako smutné a strašné a nepotlačují v sobě temnotu kterou mají vrozenou. Nikdy se nikdo nestane gothikem jen tak, protože každý pravý gothic se jím už rodí.
A jací vlastně gothic lidé jsou povahově? Nesnáší pomluvy, přetvářky, povýšenost, zradu a berou lidi takové, jací jsou.
Gothici nejsou jenom puberťáci, co trpí depresemi, mají rádi černou barvu, depresivní obrázky, poezii a hudbu. Gothici jsou i dospělý a důchodci, jen to u nich není tolik poznat, protože nemají potřebu se ukazovat, ale v duši a nitru jsou goths pořát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M!sQua M!sQua | Web | 14. července 2008 v 15:00 | Reagovat

Ahojky, nechceš spřátelit blog?? Ten tvůj je hrozně hezuu, byla bych moc ráda. Kdyžtak napiš na můj blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama