Červenec 2008

Jak naštvat lidi,co ti nadávají:D

31. července 2008 v 12:39 | Punkier |  ostatní(odpad:D)
----------------------------------------------
  1. Začni dělat něco jinýho
    (hledat něco, oprašovat se, nebo se jen dívat jinam)
  2. Když mluví, tak furt říkat hlasitě Co?
    (přes to jeho mluvení, stejný jak: viz 3.)
  3. Skákat mu do řeči: Blablabla

gothic girls

30. července 2008 v 18:59 | Punkier |  <Gothic>
Kopírovat jen se zdrojeem!!

green day-info-trochec delšíí:D

30. července 2008 v 17:38 | Punkier |  Green day
Dva nejlepší přátelé z dětství, Billie Joe a Mike, založili svou první kapelu "Sweet Children" v městečku Rodeo v Kalifornii, když jim bylo čtrnáct. V roce 1989, se k nim přidal bubeník John (známý jako Al Sobrante) a tehdy se již nadobro skupina přejmenovala na Green Day, podle jedné z písní svého alba.
1.039 Smoothed Out Slappy Hours, se stalo historicky prvním počinem Green Day. Krátce po jeho uvedení (jenž bylo zpožděno o rok), opustil kapelu bubeník Al Sobrante (z důvodu studia na Vysoké škole) a protože se již blížilo vydání druhého alba Kerplunk, rychle jej nahradil, nyní stávající bubeník Green Day, Tre´ Cool.
Na jaře 1994 spatřilo světlo světa v pořadí třetí CD Green Day, Dookie a díky podpoře MTV mohly být uveřejněny i první klipy "Longview" a "Welcome To Paradise". Dookie se stalo slavným. Během léta se stále rozvíjelo s hity jako "Basket Case" a pět týdnů na to se umístilo v žebříčku American modern rock charts. Na konci léta pak skupina sklidila ovace na své show ve Woodstocku, která jen pomohla zvýšit prodejnost Dookie. Prodalo se přes 5 miliónů alb a to jen v USA. V celé Americe pak něco okolo 8 miliónů. Dookie se rovněž dostalo ocenění na Grammy Awards v roce 1994.
Insomniac proto na sebe nenechal dlouho čekat. S písní J.A.R, jenž se objevila ve filmu "Angus" , dobře vstoupil do Americké hitparády a zabydlel se na 2.místě.
Green Day tehdy na jaře roku 1996 zrušili evropské turné, z důvodu absolutního vyčerpání. Zbytek roku strávila kapela pracemi na dalším albu, jenž bylo tehdy některými označováno za nejlepší z jejich dosavadní kariéry.
Nimrod byl různě přijímán kritiky, ale skvěle fanoušky. V prvním týdnu po uvedení na pulty se prodalo na 80 000 kusů. Píseň "Hitchin´ a Ride" se velmi dobře prosadila na MTV, ale především jednoduché pojetí písně "Good Riddance (Time Of Your Life)" považovala kritika za výtečný kousek. Nimroda se však nakonec prodalo přibližně jen okolo 2 miliónů.
Skupina si však zlepšila reputaci po tom, co za svou živou show získala ocenění Best Live Performance at the Kerrang! v roce 1998.
Někteří tvrdili, že styl Green Day zní Britsky, ale Billie na to jen odpovídal: "Zníme jako Angličani, tvářící se jako Američani, co se tváří jako Angličani..." Možná, že z toho někdo bude zmatený, ale kdo ví, jak vlastně funguje Billieho smysl pro humor.
Do vydání Warning bylo o Green Day sotva slyšet, tedy až do roku 1999, kdy se objevili na Bridge School, benefičním koncertu Neila Younga. Album Warning začali nahrávat velmi brzy po Nimrodovi, ale udělali tehdy zásadní změnu, a to že propustili svého producenta, Scotta Litta a rozhodli se produkovat si alba sami. Po dokončení nahrávání se Green Day rozhodli, dělat zase něco jiného a proto se vydali na turné 2000 Vans warped tour. Green Day tehdy hráli úžasně, na jejich koncerty přišlo více fanoušků, než kdy jindy.
Warning bylo do oběhu uvedeno v roce 2000 a bylo (údajně) zdaleka tím nejambicióznějším počinem Green Day. První singl "Minority" z tohoto alba se stal extrémně úspěšným. Už ve čtvrtém týdnu billboardy American modern rock charts hlásaly, že žádná jiná píseň od Green Day neudeřila na první příčky hitparád tak rychle.
International Superhits byla kompilace nejznámějších a nejúspěšnějších písní Green Day a byla vydána roku 2001. Lidé si tehdy uvědomili, jak se tahle kapela za celou dobu svého dosavadního projevu dostala do jejich podvědomí a spousta z nich poznala, že z vandalského punku, jaký jim byl znám, tenhle hudební styl obrátila správným směrem.
Shenanigans byl jen další skvělý dárek pro fanoušky Green Day. Dokonce píseň "Espionage" z tohoto alba byla použita ve filmu "Austin Powers: Špión, kterej mě vojel", a je na oficiálním soundtracku!
A konečně nejdiskutovanější album Green Day poslední doby, z něhož se písně stávají doslova historickými hity. American Idiot, byl vydán 21.září 2004 a dostává se mu jen těch nejlepších recenzí. Někteří sice Green Day vyčítají, že se nedrželi svého původního stylu, ale na každém z nich, se podepsala melodie kterékoli písně z tohoto alba. Pravda je taková, že na American Idiot najdete 13 písní, z nichž se každá malinko liší, avšak přesto stále ve své podstatě zůstávají stylem Green Day.
Kluci z Green Day vložili do tohoto alba velkou dávku energie a udělali z něj to, co někteří považují za konečný a nejlepší jejich počin.
Na tomto albu je rovněž zajímavé, že vede otevřenou kampaň proti Georgi Bushovi ml. a proti tomu, jak vede Ameriku. Možná i proto Green Day podporovali (údajně) politiku Johna Kerryho...

E-maily Green day

30. července 2008 v 17:36 | Punkier |  Green day
Green Day All Ages Fan Club: Gdallagesfanclub@aol.com
Green Day General Comments: Greendaymail@aol.com
E-mail to Green Day - nebo to taky můžete zkusit tady, úplně v pravo dole v rohu dáte "Write to Green Day"
Mno tak nevím...někde sem to našla už ani nevím kde...stránku sem zavřela dřív než sem stihla zaregistrovat adresu tak dyžtak pisněte:D...mno netuším jestli to funguje nebo ne tak jim dyžtak zkuste napsata a dyžtak napište do komentářů jestli to funguje nebo ne:D mno za zkušení nic nedáááte:)

Green day-photkyyy:D

30. července 2008 v 17:30 | Punkier |  Green day
Haaaa a můj brácha vypadá upa stejně jak Mike Dirnt(na této poslední photce je to ten upa vpravo:D:D) ale fuckt oni sou si upa podobní jak dvojčata sem upa čuměla:D:D:D a hlavně jak brácha měl jednu dobu upa stejný vlasy jak mike dirnt to se upa nedalo:D:D:D ale nemá tetování aa neumí hrát na kytaaaru nebo na basu:D:D:D a hlavně není slavnej:D:D ale jinak je to též borec(sme se zasmáli:D:D:D:D:D:D:D:D)

Green day-info

30. července 2008 v 17:23 | Punkier |  Green day
Green Day je punkova kapela.Jsou tam Billie Joe Amstrong,Tré Cool,Mike Dirnt......
Kapela se nejdřív jmenovala Sweet children a byla založena Billiem Joem Amstrongem a Mikem Dirntem ve věku 14let.Kluci hrali po ruzných klubech,když se knim přidal v roce 1989 bubenik Al Sobrante pak se přejmenovali na současný nazev Green Day.Jejich debutove album 1039/Smoothed Out Hours ještě s bubenikem Alem,a ten s kapely odešel k vuli Studiu ,a je nahrazen Tré Coolem a to byl určitě lepší krok k lepšímu.Opravdový zlom jejich kariery přichazí v roce 1993 s albem Dookie.Isomniac alb se prodalo 4miliony .Nimrod ,který je považovan za jejich nejlepší album a taky jik vyslalo největší respekt ze všech dosud vydaných alb.

Rozcestník-SOUTĚŽE

30. července 2008 v 15:30 | Punkier

Texaský masakr motorovou pilou

30. července 2008 v 15:24 | Punkier
Skupinka vysokoškolských studentů z texaského Austinu si vyrazí na výlet do Mexika, kde si hodlají pořádně užít. Adrenalinový trip, který zažijí, se však značně liší od toho, co si vysnili. Cestou Kemper se svou přítelkyní Erin a jejich kamarádi Pepper, Andy a Morgan narazí na zkrvavenou dívku, která - když se ji snaží dopravit do nemocnice - před jejich očima spáchá sebevraždu. Vyděšení kamarádi se obrátí na místního šerifa Hoyta a když se u něj nedovolají pomoci, rozhodnou se zjistit, co se děje.
Netuší, že se tak vystavují smrtelnému nebezpečí: v texaském okrese Travis řádí psychopatický Thomas Hewitt, který své oběti likviduje motorovou pilou. Je jedním ze členů šílené rodiny s kanibalskými sklony, která ve starém domě provozuje své sadistické hrátky.
Hrdinům nezbývá, než se pokusit z děsivého místa vyváznout na vlastní pěst. Souboj na život a na smrt začíná - a je jasné, že ne všichni z něj mohou vyváznout živí.
Na podzim roku 1973 policie na farmě Thomase Hewitta objevila těla 33 obětí, které bývalý zaměstnanec jatek zavraždil a zohavil nejrůznějšími způsoby, také motorovou pilou. Příběh Texaského masakru motorovou pilou vznikl na motivy událostí, které tehdy otřásly celou Amerikou.
Disturbed-Inside the Fire-video+mp3+text

29. července 2008 v 16:44 | Punkier |  <○-○>MP3<○-○>
Táák tady je upa nejlepší song,od nejlepší skupiny,a videoclip od tohoto songu je úplně gutnej:D jinááák toto jsou pouze ODKAZY za stránky neručím:D ZDE si můžetee tento song stáhnout..přeju příjemnej poslech:D

Won't go to heaven
She's just another lost soul, about to be mine again
Leave her
we will receive her
It is beyond your control
will you ever meet again

Devon
No longer living
Who had been rendered unwhole.
As a little child,
she was taken
and then forsaken
you will remember it all
Let it blow your mind again


Devon lies beyond this portal
take the word of one immortal
Give your soul to me
For eternity
release your life
to begin another time with her
End your grief with me
there's another way
release your life
take your place inside the fire with her

Sever
Now and forever
you're just another lost soul about to be mine again
see her, you'll never free her
you must surrender it all
And give life to meet again

Fire
All you desire
As she begins to turn cold and run out of time
you will shiver
till you deliver
you will remember it all
Let it blow your mind again

Devon lies beyond this portal
take the word of one immortal
Give your soul to me
For eternity
release your life
to begin another time with her
End your grief with me
there's another way
release your life
take your place inside the fire with her

Give your soul to me
For eternity
release your life
to begin another time with her
End your grief with me
there's another way
release your life
take your place inside the fire with her

Devon
No longer living
Who had been rendered unwhole.
As a little child
she was taken,
and then forsaken
you will remember it all
Let it blow your mind again

oznámení

29. července 2008 v 16:30 | Punkier |  ostatní(odpad:D)
Tááákže jelikož tu od soboty nebudu a ve středu a ve čtvrtek a v pátek tu budu až pozdě večer tak se nedivte že tady toho moc nepřibude a od soboty zkusím předpřipravit články mno nevím jestli ot půjde tak dyžtak sorááá:D joo a přidááváám tu neu rubriku-mp3,můžete si tam stáhnout mp3,a budou 100% kvality,sama si je nejdřív stáhnu a kdyby náhodou nefungovali tak mi pisněte,a otevřu asik i rubriku mp3 na přání:)

Hudba

29. července 2008 v 1:49 | Punkier |  <○-○>Hudba<○-○>
Jste smutná? Nadopujte se hudbou! Že hudba může uklidňovat, nebo naopak povzbuzovat, věděli již naši předkové. Může dokonce i léčit!

Spešl diplomy:D

28. července 2008 v 19:02 | Punkier |  Diplomy
Tááákže jeden je pro MisQua za to že si přečeetla ten článek s el.křeslem:D takže bude mít diploom s el.křeslem:)
já vím že není nic moc tak snad promineš:):*
aa dražbááá:D:D:D druhej diplom zíískáávááá...chvilka napětíí:D:D...GOTHICPRINCESS!!:D za to že napsala že ce diplom:D:D:D congratulation!doufám že se ti bude líbit:D
Mimochodem toe její photka:D táákžeeee lííbíí??:)

Diplomy za 4.bleskajdu

28. července 2008 v 18:52 | Punkier |  Diplomy
1.místo-nedočkavý eSBé-gothicprincess:D
2.místo-bláznivááá MisQua:D
3.místo-Hanča
Doufám že se líbí..PS:to bylo bleskajda enem tak ještě dneska udělám další,nesnáším když je to omezený na tři lidi:D

4.bleskovka-KONEC

28. července 2008 v 12:02 | Punkier |  bleskovky
Tentokrát to bude rychlý:D
1.čaaau
2.víš co toe zorb?/jel/a si v něm?
3.Jestli jo jaký to bylo??
4.Hlásnul/a by jsi ZDE pro mojí kámošku?Je tam jako gothicprincess...není povinné..ale byla bych ráda:(:)
5.Co na diplom?
BERU PRVNÍ 3!!

Lidíí já vás milujuuu:D :*

28. července 2008 v 10:56 | Punkier |  <Návštevnost-statistika>
Pondeli: 24
Utery: 51
Streda: 36
Ctvrtek: 28
Patek: 33
Sobota: 27
Nedele: 25

Celkem: 224
woooow tak todlensto sem vůbec nečekala takže moc moc moc DÍÍÍÍÍÍÍK.
Tohle je moje zatím nejlepší statistika:Dtakžee kdo napíše pod tenhle článek diplom- a co chce na diplom taaak ho bude mííít:D jelikož mám dobrou náladu:D tak zatííím:D

Hřbitovy

27. července 2008 v 13:49 | Punkier |  <Gothic>
Nádhera

Zorbování:cítit se jako koule

25. července 2008 v 19:32 | Punkier |  <ZORB>
zorb
Přemýšleli jste někdy o tom, co se asi odehrává
v kouli, která se rychlostí 50 km/h řítí z dvouset- metrového svahu? Patrně ne. Díky vynálezu zvaném "zorb" máte možnost to zažít.
"Nemohl by ses poněkud odkutálet, válečku?" řekl jeden z aktérů seriálu Kamarádi malému Markovi Ebenovi. Myslel to pouze obrazně. Novozélanďan Andrew Akers dal této větě nový rozměr. Při pozorování slavného náčrtu muže s rozpřaženýma rukama od Leonarda da Vinciho ho napadla bláznivá věc. Koule valící se z vyvýšeného místa dolů s člověkem uvnitř. Zábava zpočátku jen několika málo šílenců se rychle rozšířila. Dnes si ji lze vyzkoušet i na mnoha místech České republiky.
Zorb je vlastně nafouknutá plastová koule, uvnitř níž se nachází ještě jedna menší. Do ní si vlezou pasažéři (vejdou se sem i tři najednou). A pak už jen jízda a hlava nahoře, dole, nahoře, dole... Špatně se ale nikomu neudělá. Díky nápadité konstrukci se vnitřní koule otočí kolem horizontální osy jen jednou za deset metrů.
da vinci
Netradiční sport v devadesátikilové kouli o průměru 320 centimetrů nám nabízí dvě varianty. Klasický zorbing s pevným připoutáním ke kulatému nesmyslu a hydro-zorbing bez připoutání a s vodou uvnitř. Vynálezci této mutace tvrdí, že si chtěli vyzkoušet, jaké to asi je v zapnuté pračce.
Mno já sama v tý kouli byla a řeknu vám..je to bezváááá:D ako adrenalin jak prase:D podr.pozdějš:D